Rebelde The BesT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The BesT

Zabava & Muzika
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dulce pocinje snimanje u aprilu

Ići dole 
AutorPoruka
*Vondy*
Admin
*Vondy*


Broj poruka : 842
Datum upisa : 27.11.2009
Godina : 30

Dulce pocinje snimanje u aprilu Empty
PočaljiNaslov: Dulce pocinje snimanje u aprilu   Dulce pocinje snimanje u aprilu EmptySub Feb 06, 2010 1:18 pm

Nova godina je obecana Stanu Jakuboviczu, venecualnskom reziseru koji u poslednje vreme zivi u SAD i Mexico.Mladic ce u aprilu zapoceti novi film Una vez mas, u kojima ce glumiti ex RBD Dulce Maria i kubanski glumac Jorge Perugorría glavnog glumca FRESA Y CHOCOLATE.Osim toga, bio je imenovan director internacionalne produkcije Argos Comunicación, vazna mexicka firma koja ima filmote kao stu su SEXO,PUDOR Y LAGRIMAS y TV seriju CAPADOCIA za HBO.

Diegov(Jorge) zivot se naglo preokrece kada upoznaje Leu, koja je duplo mladja od niega.Njihova veza se iznenada zavrsava, a Diego postaje ravnodusan prema svojoj porodici dok njegova supruga, Vera, pocinje da uvidja svoju vrednost.Medjutim to nije sve, njihov sin boluje od autzma, i moraju mu naci neku pomoc,

O Dulce Marii:
Pre nekoliko godina sam upoznao neke od clanova RBD, dok sam jos uvek radio ZENU MOGA BRATA (2005).Tada je grupa pocinjala da dobiva uspehe.Nije mnogo vremena proslo od toga, kada sam upoznao Dulce Mariu.Hipnotisao me je njen talenat za glumu i pevanje.Poceli smo da pricamo o tome da bismo mogli da radimo projekat zajedno.Bilo je veoma tesko uskladiti kako bismo oboje tada bili slobodni, pa smo zato odlozili projekat.Pre par meseci smo ponovo poceli da pricamo o filmu i utvrdili njeno ucesce.I da, glumica ce takodje i uraditi soundtrack.

Sve svoje kritike, pohvale pitanja mozete poslati na nejgov mail: stajak@gmail.com

RMS
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldethebest.forumsr.net
 
Dulce pocinje snimanje u aprilu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomozimo Dulce!
» Dulce Maria, debuta en solitario
» Dulce María adelanta sobre su nuevo disco.
» Dulce pide respeto y defiende el trabajo de los artistas (VTDO)
» Dulce Maria habla de los rumores del Twiitter.(Venga Alegria

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The BesT :: ~RBD~ :: ~Dulce Maria~-
Skoči na: